Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Sławomir i Ostrowska na Dniach Żarowa

To będą dwa wyjątkowe dni. To będą dwa wyjątkowe koncerty. Tegoroczne święto Żarowa zostało zaplanowane w dniach 24-25 maja. Gwiazdami Dni Żarowa będą Sławomir i Małgorzata Ostrowska.

Dni Żarowa tradycyjnie będą miały miejsce w ostatni weekend maja w Parku Miejskim. Cały czas pracujemy nad programem tegorocznego święta Żarowa. Jednak już dziś chcemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, kilka szczegółów dotyczących Dni Żarowa – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

SławomirOstrowskaPrzebojem wdarł się na krajową scenę muzyczną. Nie ma chyba w Polsce osoby, która choć raz nie słyszała przebojów Sławomira. Takie hity jak „Miłość w Zakopanem”, „Agata” czy „Megiera” usłyszymy w piątek, 24 maja w godzinach wieczornych.
(zdjęcie - Wikipedia)


 

Z kolei dzień później w sobotę, 25 maja na scenie przy ulicy Zamkowej wystąpi Małgorzata Ostrowska. Koncert byłej wokalistki zespołu Lombard zaplanowano na godzinę 21.00. Podczas święta miasta nie zabraknie też licznych atrakcji dla całych rodzin.
(Zdjęcie - http://ostrowska.pl/)

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 42

Powrót