Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Praca w Żarowie

Zdjęcie Artykułu

PCO „Żarów” S.A. poszukuje pracowników

Opublikowano: 01-03-2019
Poszukujemy pracowników na stanowisku ślusarz utrzymania ruchu (miejsce pracy Żarów)

Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” S.A. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe. Cały zespół firmy pracuje z pasją, ceniąc bezpośredni kontakt z klientem, tak aby znaleźć jak najlepsze kompleksowe rozwiązania ogniotrwałe, od projektu do instalacji i serwisu. Razem możemy skutecznie konkurować na globalnym rynku. Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisku ślusarz utrzymania ruchu (miejsce pracy Żarow).

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego (ślusarz-mechanik)
  • doświadczenia zawodowego 1-2 lata na stanowisku ślusarza remontowego
  • znajomości zagadnień z zakresu: mechaniki, hydrauliki i pneumatyki – będzie dodatkowym atutem
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziane będą uprawnienia do obsługi wózka widłowego, uprawnienia spawalnicze
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności, odpowiedzialności
  • mogą aplikować również osoby bez doświadczenia, zapewniamy wsparcie i szkolenie naszych trenerów wewnętrznych

Główne zadania:

  • zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego i ekonomicznego ruchu powierzonych maszyn i urządzeń
  • przeprowadzenie bieżących oraz planowanych przeglądów stanu maszyn, urządzeń, instalacji i ich zamontowania
  • wykonywanie bieżących oraz planowanych prac konserwacyjnych i remontowych
  • dokonywanie wpisów w istniejącej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej
  • proponowanie rozwiązań w celu optymalnego wykorzystania parku maszynowego.

Dlaczego warto pracować w PCO

Jako firma z dużym potencjałem zapewniamy stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym doświadczeniem w branży. Zatrudniamy bezpośrednio przez PCO. Swoim pracownikom zapewniamy wynagrodzenie stałe oraz premię. Dajemy możliwość skorzystania z licznych benefitów pracowniczych: bony świąteczne, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, program dodatkowej opieki medycznej, program sportowy, ubezpieczenie grupowe, wycieczki firmowe. Jako firma dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach branżowych. Umożliwiamy skorzystanie z bezpłatnych posiłków (od 15 do 30 w skali miesiąca).

Aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesłać na adres email: rekrutacja@pco.pl z nazwą stanowiska w temacie maila. Szczegółowe informacje dostępne pod nr telefonu: 74 856 26 09.

Przesłanie do Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej „Żarów” S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Polską Ceramikę Ogniotrwałą „Żarów” S.A. w celu prowadzenia rekrutacji. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jeżeli zgadza się Pan/Pani na uwzględnianie kandydatury w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie w CV/liście motywacyjnym klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Ceramikę Ogniotrwałą „Żarów” S.A. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji w przyszłości. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 175