Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Rada Miejska w Żarowie

Zdjęcie Artykułu

Przyznaj Odznaczenie „Złoty Dąb”

Opublikowano: 15-04-2019
Przewodniczący Kapituły Odznaczenia „Złoty Dąb” zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Żarowie w sprawie zasad i trybu przyznawania odznaczeń „Złoty dąb” informuje, że w czasie Dni Żarowa zostaną przyznane kolejne odznaczenia.

Uhonorowane powyższym odznaczeniem mogą być osoby i organizacje szczególnie zasłużone dla Gminy. Odznaczenie może być przyznawane zarówno za działalność wieloletnią, jak też za pojedynczy czyn o wyjątkowym znaczeniu dla Gminy i jej mieszkańców. Wniosek o nadanie odznaczenia kieruje się do Przewodniczącego Kapituły Odznaczenia.

Z wnioskiem o nadanie odznaczenia mogą wystąpić:

  • Radni Rady Miejskiej,
  • Burmistrz Miasta Żarów,
  • Organizacje społeczne i polityczne – zgłoszenia dokonuje organ stowarzyszenia, organizacji lub związku zawodowego uprawniony do bieżącego kierowania działalnością,
  • Indywidualne osoby (wniosek taki wówczas powinien być poparty czytelnymi podpisami 30 mieszkańców Gminy Żarów).

Powyższe osoby i organizacje zobowiązane są do poinformowania kandydata do odznaczenia, o zamiarze zgłoszenia jego kandydatury, który powinien wyrazić zgodę na kandydowanie do odznaczenia.

Wnioski o przyznanie odznaczenia dostępne są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie, ul. Zamkowa 2 i poniżej (ze strony internetowej). Wypełnione wnioski składać należy w Biurze Obsługi Klienta do dnia 30 kwietnia 2019 roku, do godz. 16:00.

Do pobrania:

Wniosek o nadanie odznaczenia „Złoty Dąb”.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 256

Powrót