Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Nowy numer gazety - 10/2020

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w niej piszemy o zniesieniu kolejnych ograniczeń przez rząd RP związanych z COVID-19. Od 18 maja otwarte są salony fryzjerskie, kosmetyczne i restauracje.

W tym roku obchodzimy 30-lecie samorządu terytorialnego. Na łamach gazety wspominamy, jak wiele przez ten czas, dzięki samorządowcom się zmieniło, jak wiele udało się osiągnąć. Piszemy również o najważniejszych inicjatywach pierwszego dziesięciolecia, podejmowanych przez Burmistrza, Radę Miejską w Żarowie i wielu innych współpracowników.

Od 16 maja na żarowskim targowisku mogą handlować już wszyscy przedsiębiorcy. O nowych wytycznych, jakie obowiązują w tym miejscu, można przeczytać w dzisiejszym numerze gazety.

Policja przestrzega przed oszustami! Apelujemy do mieszkańców, aby czujni i nigdy nie wpuszczali do domów obcych osób. Więcej na ten temat można przeczytać w gazecie.

Weszły w życie kolejne zmiany dotyczące programu „Czyste Powietrze”, który realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Na czytelników czekają też newsy sportowe i kulturalne. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, w związku z poluzowaniem obostrzeń, związanych z epidemią koronawirusa, udostępnia dla sportowców obiekty sportowe. O tym, na jakich zasadach – zachęcamy do lektury gazety.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 183

Powrót