Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Nowy numer gazety 14/2020

Wakacyjny numer Gazety Żarowskiej trafił dziś do naszych czytelników. A w nim przeczytacie Państwo relację z wakacyjnych zajęć organizowanych dla dzieci i młodzieży przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Przypominamy Państwu, że 1 lipca ruszył nabór wniosków na wymianę pieca. Dokumenty będą przyjmowane do 30 września 2020r. Każdy właściciel domu będzie mógł otrzymać również dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda” Szczegóły na temat tych dwóch programów można znaleźć w nowym numerze gazety.

Przedstawiamy także wyniki II tury wyborów prezydenckich w gminie Żarów.

Zachęcamy mieszkańców do korzystania z projektów żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pierwszy z nich to społeczna szafa, gdzie każdy z nas może podzielić się odzieżą w dobrym stanie. Dzięki współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Fudacji Weź Pomóż w Żarowie funkcjonuje lodówka społeczna. Zachęcamy do korzystania z lodówki, ale również do dzielenia się produktami z potrzebującymi.

Przy żarowskim basenie stoi od niedawna wielkie serce na nakrętki. Zapraszamy mieszkańców do napełniania serca nakrętkami, które zostaną później przekazane na rzecz potrzebujących dzieci.

W tym roku dożynki gminne, w związku z pandemią koronawirusa, odbędą się bez imprezy plenerowej. Więcej na ten temat można przeczytać w dzisiejszym wydaniu gazety.

W tym numerze także relacja ze spotkania w sprawie Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa i Studium Korytarzowego S5 na odcinku Sobótka-Bolków.

1 września 2020r. rozpocznie się Powszechny Spis Rolny, który przeprowadzony będzie w całej Polsce. Garść przydatnych informacji na ten temat znajdziecie Państwo w nowym numerze gazety.

Na czytelników czeka także wiele newsów sportowych oraz zaproszenie na V Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 308

Powrót