Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta ŻarowskaKomunikatyKronika filmowa

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Jest nowy numer gazety 4/2019

Dziś do rąk czytelników trafił kolejny numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać można wywiad z Przewodniczącym Rady Miejskiej Romanem Koniecznym na temat „otaczarni”, czyli zakładu, który miałby w Żarowie produkować masę bitumiczną (tzw. asfaltowni).

Podajemy Państwu także kolejne informacje w tej sprawie w artykule dotyczącym kontroli terenu inwestora przez Nadzór Budowlany.

W numerze także garść informacji inwestycyjnych. Piszemy o kolejnym etapie prac na żarowskim stadionie miejskim, remoncie dróg gminnych oraz budynków mieszkalnych, które realizowane są z dofinansowanych projektów unijnych.

Zwracamy także uwagę, aby zapoznać się ze zmianą organizacji ruchu przy ul. Mickiewicza w Żarowie, gdzie kilka dni temu rozpoczęły się prace drogowe, związane z remontem nawierzchni drogi.

W tym numerze także informacja o przyznanym dofinansowaniu na przebudowę i modernizację świetlicy wiejskiej w Łażanach oraz relacja z koncertu charytatywnego na rzecz Pana Waldemara Grzelki i ogólnopolskiego biegu Tropem Wilczym w Żarowie.

Ponadto, piszemy również o zmianach dotyczących stawek za wywóz odpadów.

Nie brakuje także newsów sportowych oraz zaproszenia do udziału w zbliżającym się kiermaszu wielkanocnym i turnieju tanecznym dla dzieci.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 391

Powrót