Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta ŻarowskaKomunikatyKronika filmowa

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Świąteczny numer gazety 6/2019

Dziś do czytelników trafił świąteczny numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać możecie Państwo o wielkanocnych tradycjach pielęgnowanych w naszej gminie.

Kiermasze świąteczne, spotkania z mieszkańcami, konkursy wielkanocne – fotorelacje z tych wydarzeń można przeczytać w najnowszym wydaniu gazety.

Piszemy także o inwestycjach realizowanych na terenie naszej gminy. Remonty budynków w ramach programu „Rewitalizacji Miasta Żarów”, budowa kanalizacji w Kalnie, remont stadionu sportowego, modernizacja drogi przy ul. Mickiewicza w mieście. O kolejnych etapach tych zadań można przeczytać w nowym numerze gazety.

Zachęcamy także mieszkańców do załatwiania spraw przez Internet. Artykuł na temat założenia Profilu Zaufanego można przeczytać w świątecznym wydaniu gazety.

Przedstawiamy wykaz nowych sołtysów i Rad Sołeckich. Nowych reprezentantów wsi wybierali mieszkańcy na zebraniach wiejskich, które trwały od 25 marca do 4 kwietnia.

Jak przebiegały egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty, w związku z trwającym strajkiem nauczycieli? Piszemy w tym numerze gazety.

Do 30 kwietnia można składać wnioski na przyznanie odznaczenia „Złoty Dąb”. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo w gazecie.

W tym numerze również zaproszenie na uroczystości majowe.

Ponadto na czytelników czeka garść informacji kulturalnych i sportowych.

Miłej lektury!

Redakcja Gazety


Licencja Creative Commons

Tekst i zdjęcia publikowane na stronie gminy Żarów i Urzędu Miejskiego w Żarowie
są dostępne na licencji Creative Commons (CC BY-NC-ND 4.0)
Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe
.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 266

Powrót