Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta ŻarowskaKomunikatyKronika filmowa

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Gazeta Żarowska – nowy numer

Dziś do czytelników trafił nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim prezentujemy program tegorocznych Dni Żarowa, które odbędą się już w najbliższy weekend.

Piszemy także o inwestycjach, które realizowane są na terenie naszego miasta. Zakończyła się budowa trybun sportowych na stadionie sportowym, a kolejne budynki zostały wyremontowane w ramach rewitalizacji miasta Żarów. Trwają także kolejne prace przy ulicach Zamkowej i Sportowej.

Kilka dni temu odbyło się spotkanie władz gminy, radnych Rady Miejskiej oraz przedstawicieli Komitetu Społecznego „Nie dla asfaltowni w Żarowie” w sprawie kolejnych działań dotyczących wydania decyzji środowiskowej dla planowanej przez firmę Pro-Tra Building tzw. otaczarni w Żarowie. Relację z tego spotkania można przeczytać w nowym numerze gazety.

Biblioteka w Żarowie świętowała 10-lecie nadania imienia ks. Jana Twardowskiego. O jubileuszu biblioteki również piszemy w tym numerze gazety.

Przypominamy mieszkańcom, że nie wszędzie można wieszać plakaty i ogłoszenia. O tym, w jakich miejscach dozwolone jest wieszanie ogłoszeń znajdziecie Państwo informację w gazecie.

O zachowanie rozwagi na drogach apelują policjanci z żarowskiego Komisariatu Policji. Na terenie Żarowa w ostatnich kilku dniach doszło do dwóch kolizji drogowych, których przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Na czytelników czeka także wiele newsów sportowych i kulturalnych.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 320

Powrót