Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta ŻarowskaKomunikatyKronika filmowa

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Gazeta Żarowska – nowy numer

Otaczarnia w Żarowie nie powstanie. W nowym numerze gazety można przeczytać wywiad z Burmistrzem Miasta Żarów na temat zakończenia sprawy budowy przez firmę Pro-Tra Building tzw. otaczarni. Jak doszło do takiego zakończenia sprawy? Na pytania odpowiada burmistrz Leszek Michalak.

W tym numerze gazety także fotorelacja z tegorocznych obchodów Dni Żarowa. Prezentujemy również laureatów odznaczenia Złoty Dąb. W tym roku do grona wyróżnionych dołączyli: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach oraz żarowski chór Senyor-Rici.

Nie brakuje informacji o zakończonych remontach kolejnych budynków. Budynki są odnawiane dzięki udziałowi gminy w projekcie „Odnowa wielorodzinnych budynków mieszkalnych w ramach rewitalizacji miasta Żarów na lata 2014-2020”.

Zachęcamy również do przeczytania informacji na temat zmian w Programie 500+. Co trzeba zrobić, aby otrzymać świadczenie na dziecko oraz świadczenie „Dobry start” można przeczytać w tym numerze gazety.

Piszemy o wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego w gminie Żarów.

Przypominamy działkowcom o uiszczaniu opłat za użytkowanie ogródków działkowych oraz przestrzeganiu przepisów.

Na czytelników czeka także wiele newsów sportowych i kulturalnych, w tym zaproszenie na 4. Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 203

Powrót