Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Nowy Numer Gazety Żarowskiej 1/2020

Dziś do rąk czytelników trafił pierwszy w tym roku numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać można o podsumowaniu minionego roku w gminie Żarów. Jaki był 2019 rok – o tym także piszą burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej.

Przypominamy czytelnikom najważniejsze wydarzenia kulturalne z 2019 roku. Miniony rok w naszej gminie zapamiętamy również jako rok wielu ważnych jubileuszy. Przypominamy mieszkańcom, które instytucje i stowarzyszenia świętowały w 2019 roku jubileusze.

Przygotowaliśmy również ulotkę śmieciową, a w niej najistotniejsze informacje dotyczące segregacji odpadów komunalnych.

Piszemy również o zrealizowanych inwestycjach minionego roku: remontach budynków, modernizacjach dróg, budowie kanalizacji w Mrowinach, Kalnie i Żarowie, renowacji zabytków, przebudowie stadionu miejskiego w Żarowie oraz tych, które zostały zrealizowane w ramach środków z funduszu sołeckiego.

Nie brakuje także podsumowania działań w ramach ochrony środowiska: wymiana pieców w ramach gminnego programu, dofinansowaniu na wymianę ogrzewania, nowych nasadzeniach na terenie miasta i wiele innych.

W tym numerze również podsumowanie roku sportowego w gminie Żarów.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 535

Powrót