Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Nowy numer gazety 2/2020

Kolejny numer Gazety Żarowskiej trafił do rąk czytelników.

A w nim przeczytacie Państwo o nagrodach dla sportowców i trenerów, które zostały wręczone podczas tegorocznego spotkania noworocznego. Piszemy także o nowych planach, inwestycjach i zadaniach, które będą realizowane w 2020 roku.

W tym numerze także relacja z 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarowie. Sztab WOŚP w Żarowie uzbierał w tym roku rekordowo wysoką kwotę 42.585,45 złotych.

Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy otrzymało środki finansowe z budżetu gminy Żarów na realizację zadania „Działania na rzecz osób w terminalnej fazie choroby nowotworowej”. Dzięki temu potrzebujący mieszkańcy naszej gminy będą mogli bezpłatnie korzystać z usług hospicjum. Więcej można przeczytać w nowym numerze gazety.

Rozpoczął się remont świetlicy wiejskiej w Łażanach. Inwestycja jest realizowana przy udziale pozyskanych przez gminę Żarów funduszy unijnych, przyznanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Prace mają się zakończyć jeszcze w tym roku.

Przygotowaliśmy dane statystyczne za rok 2019 z ewidencji ludności i Urzędu Stanu Cywilnego w Żarowie.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji przypomina mieszkańcom o terminowych opłatach za wodę i ścieki.

W tym numerze także program tegorocznych ferii przygotowany przez Bibliotekę, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Fundację Inicjatywa B.

Na czytelników czeka również garść informacji sportowych.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 355

Powrót