Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Nowy numer gazety 3/2020

Kolejny numer Gazety Żarowskiej trafił do rąk czytelników. A w nim znajdziecie Państwo relację z tegorocznej edycji Balu Sołtysa, który odbył się w Przyłęgowie.

Piszemy także o kolejnych podpisanych umowach z organizacjami pozarządowymi. Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowę na dofinansowanie mieszkańcom naszej gminy zabiegów rehabilitacyjnych. Dzięki temu pacjenci nie będą musieli pokrywać kosztów zabiegów wyłącznie ze swojej kieszeni. Środki finansowe z budżetu gminy Żarów otrzymały również kluby sportowe funkcjonujące na terenie gminy Żarów.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie zakończył prace kanalizacyjne na osiedlu domków jednorodzinnych w Żarowie.

W tym numerze także zaproszenie na występ Jerzego Kryszaka. Satyryk wystąpi w Żarowie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. O tym, gdzie można nabyć bilety można przeczytać w tym wydaniu gazety.

Na łamach naszej gazety firma Electrolux podsumowuje 2019 rok.

Przypominamy również właścicielom psów, że mają obowiązek sprzątania po swoich pupilach, a działkowcom o uregulowaniu płatności za użytkowanie ogrodu w 2019 roku.

Informujemy także, że z dniem 29 stycznia 2020r. Zarządzeniem Burmistrza Miasta Żarów wprowadzone zostały zmiany do regulaminu korzystania ze świetlic wiejskich na terenie gminy Żarów. Nowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Żarów.

Na czytelników czeka również garść informacji sportowych, w tym podsumowanie kolejnej edycji Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

 

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 338

Powrót