Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Gazeta Żarowska

Zdjęcie Artykułu

Nowy numer Gazety Żarowskiej 5/2020

Od wielu tygodni świat mierzy się z nowym zagrożeniem. Koronawirus spowodował już śmierć wielu ludzi. W dzisiejszym numerze Gazety Żarowskiej można znaleźć komunikaty Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w tej sprawie.

Ponadto, przekazujemy także opinię mieszkańców, sołtysów, radnych oraz Burmistrza Żarowa w sprawie budowy/rozbudowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa.

Nie brakuje relacji z tegorocznej edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz Dnia Kobiet Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w programie „Czyste Powietrze”, który realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Piszemy również o spotkaniu z rodzicami przedszkola „Chatka Małolatka” w Żarowie, w związku z wypowiedzeniem przedszkolu umowy najmu lokalu przez właściciela budynku INVEST-PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą skorzystać z bezpłatnych usług rehabilitacyjnych w warunkach domowych. Więcej szczegółów w nowym numerze gazety.

Podsumowujemy także rok 2019 Miejsko-Gminnej Spółki Wodnej w Żarowie.

Na czytelników czeka też garść newsów sportowych i informacji kulturalnych.

Miłej lektury!

Redakcja gazety

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 266

Powrót