Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Komunikaty

Zdjęcie Artykułu

Konsultacje społeczne projektu „Dolnośląskiej Strategii Innowacji 2030”

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Dolnośląskiej Strategii Innowacji 2030.

Dolnośląska Strategia Innowacji 2030 (DSI 2030) stanowić będzie podstawowy dokument realizujący cele i kierunki polityki innowacyjnej na Dolnym Śląsku, uszczegóławiający zapisy Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030 w tym zakresie.

Dokument, został opracowany z uwagi na: kończący się okres obowiązywania obecnej Regionalnej Strategii Innowacji dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2011-2020, zbliżającą się nową perspektywę programową i finansową Unii Europejskiej oraz zmianę sytuacji społeczno-gospodarczej regionu dolnośląskiego.

Naszą ambicją jest przygotowanie, a następnie realizacja dokumentu, który będzie właściwie definiował potencjały i silne strony województwa w obszarze innowacji i nowoczesnej gospodarki, ale również te obszary, które wymagają ciągłej poprawy i inwestycji. W tym celu postanowiliśmy uspołecznić proces powstawania dokumentu angażując jak największą liczbę przedstawicieli środowiska gospodarczego, naukowo-badawczego i samorządowego.

Konsultacje społeczne projektu Dolnośląskiej Strategii Innowacji 2030 trwają w terminie od 25 czerwca do 30 lipca 2020r.

Wypełnione formularze zgłaszania uwag prosimy przesyłać do dnia 30.07.2020 r.:

  • pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Walońska 3-5, 50-413 Wrocław
  • na adres poczty elektronicznej innowacje@dolnyslask.pl
W tytule listu/maila prosimy wpisać: „Konsultacje społeczne Dolnośląska Strategia Innowacji 2030 – Departament Gospodarki UMWD”.

Projekt dokumentu oraz formularz składania uwag znajduje się do pobrania: http://www.umwd.dolnyslask.pl/gospodarka/dolnoslaska-strategia-innowacji-2030/aktualnosci/artykul/ogloszenie-o-rozpoczeciu-konsultacji-spolecznych-projektu-dolnoslaskiej-strategii-innowacji/

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 95

Powrót