Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Komunikaty

Zdjęcie Artykułu

Utrudnienia drogowe przy ul. Leśnej w Mrowinach

Ruszył remont drogi dojazdowej przy ul. Leśnej w Mrowinach. Inwestycja wiąże się z utrudnieniami drogowymi. W związku z realizowanymi pracami zwracamy się prośbą do mieszkańców wsi o możliwy zakaz wjazdu samochodów na ten odcinek drogowy. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

- Wszystkich mieszkańców prosimy, aby w godz. 7.00-15.00 nie wjeżdżać samochodami na ulicę Leśną w Mrowinach. Trwa remont nawierzchni drogowej, dlatego trzeba liczyć się z uciążliwościami, związanymi z rozpoczęciem inwestycji. Droga zostanie wyremontowana i oddana do użytku jeszcze w tym roku – mówi Wojciech Lesiak z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Żarowie.

droga Mrowiny

Remont drogi jest finansowany ze środków budżetu gminy Żarów oraz pozyskanego przez gminę dofinansowania z Funduszu Rekultywacji Gruntów Rolnych w wysokości 128 100 złotych. Łączna wartość inwestycji, zgodnie z podpisanymi umowami, wyniesie 247.556,00 złotych.

W najbliższy poniedziałek, 14 grudnia droga przy ul. Leśnej w Mrowinach będzie całkowicie nieprzejezdna. Na poniedziałek zaplanowane zostało wylewanie pierwszej warstwy asfaltowej.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Magdalena Pawlik

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 71

Powrót