Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Koronawirus

Zdjęcie Artykułu

Dofinansowania dla przedsiębiorców na walkę z epidemią

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają przedsiębiorców do skorzystania z dofinansowania kierowanego do konkretnych branż w procesie zwalczania skutków pandemii Covid-19.

Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorstw z sektorów: Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo (TiC) oraz Przemysłu  Lotniczo-Kosmicznego (PLK):

  • Produkcja komputerów i sprzętu telekomunikacyjnego, pomiarowo – nawigacyjnego, optycznego i fotograficznego
  • Transport lotniczy i kosmiczny
  • Produkcja statków powietrznych, kosmicznych i podobnych maszyn

Możliwa refundacja kosztów do 80% na dofinansowania usług rozwojowych tj. szkoleń, doradztwa, mentoringu w  dziedzinie zapobiegania negatywnym skutkom pandemii COVID 19. Projekt skierowany jest do właścicieli i pracowników mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw (ew. dużych z kodem PKD 30.3), których siedziba główna znajduje się na terenie Polski. Rekrutacja do Projektu trwa do 30 listopada lub do wyczerpania środków będących w dyspozycji MARR S.A. poprzez:

  • przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie PARP,
  • zarejestrowanie się w Systemie (po otrzymaniu zaproszenia mailowego) oraz przesłanie Formularza zgłoszeniowego przedsiębiorstwa wraz z załącznikami,
  • weryfikację dokumentów i przesyłanie informacji zwrotnej przez Operatora.

Wzory wszystkich niezbędnych dokumentów – regulamin, dokumenty rekrutacyjne, wzór umowy o udzielenie wsparcia, pozostają do Państwa dyspozycji  pod adresem: marr.pl/am3_sektory

Nabór trwa do 30.11.2020 lub do wyczerpania środków. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem ds. wsparcia Przedsiębiorstw: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA Departament Innowacji i Rozwoju Biznesu, ul. Kordylewskiego 11; 31-542 Kraków.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 126

Powrót