Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Wirtualna podróż do Krukowa

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie w ramach projektu „Gminna Kultura Powszechna” zaprasza w kulturalną podróż po naszej gminie, tropem ciekawych inicjatyw kulturalnych, tradycji, sąsiedzkich wspomnień i wartych przytoczenia faktów z historii poszczególnych miejscowości.

– W tym tygodniu zapraszamy Was do Krukowa - codziennie będziemy publikować post na temat tego, o czym opowiedzieli nam mieszkańcy. W tej niewielkiej miejscowości nie brakuje bowiem pasjonatów chętnych do wspólnego działania! Jeśli macie jakieś wspomnienie związane z tym miejscem, lub pomysł na ciekawe działanie kulturalne w Krukowie – przypominamy, że można nam dać o tym znać za pośrednictwem ankiety: https://forms.gle/nkwrqXbgXQgqpBdL8 A może chcecie nas zaprosić do swojej miejscowości? Zachęcamy do kontaktu – mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Projekt „Gminna Kultura Powszechna” jest realizowany dzięki dotacji przyznanej przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 219

Powrót