Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Konkurs Srebrny Laur

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Dudy zaprasza do udziału w konkursie „Srebrny Laur”.

Celem konkursu jest propagowanie i promocja aktywności osób starszych i solidarności międzypokoleniowej, zwiększenie świadomości społecznej na temat wkładu osób starszych w rozwój gospodarczy i społeczny, promocja wartości i działania na rzecz rozwoju dialogu międzypokoleniowego, wyróżnienie działalności osób i organizacji szczególnie aktywnie działających na rzecz realizacji powyższych celów konkursu, na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego.

W konkursie uczestniczyć mogą osoby bądź organizacje z województw dolnośląskiego i opolskiego, działające na rzecz aktywnego życia osób starszych oraz solidarności międzypokoleniowej. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od: osób prywatnych, które swoimi działaniami promują ideę aktywnego starzenia się oraz solidarność międzypokoleniową, organizacji, instytucji, w których w sposób aktywny działają osoby starsze, organizacji, instytucji oraz osób prywatnych wspierających aktywność osób starszych oraz solidarność międzypokoleniową.

Każdy z kandydatów bądź zgłaszająca go instytucja lub organizacja powinien wypełnić oddzielny formularz, na podstawie którego Biuro wyłoni laureatów. Formularze zgłoszeniowe kandydatów należy przekazywać poprzez pocztę elektroniczną na adres europosel.jduda@gmail.com albo listownie na adres Biura Posła Jarosława Dudy we Wrocławiu, (Ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław). Można również wypełnić formularz internetowy. Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 31 stycznia 2021r.

Nagrodą w konkursie jest wizyta w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Konkurs przewiduje przyznanie 10 nagród dla organizacji, instytucji i/lub osób. Nagrodzone organizacje lub instytucje typują spośród swoich pracowników lub wolontariuszy osobę, która uczestniczyć będzie w wizycie w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

Do dnia 15 lutego 2021r. Biuro ogłosi listę laureatów nagrodzonych w konkursie. Wyniki konkursu przedstawione zostaną na stronie internetowej oraz na stronie facebook Posła Jarosława Dudy.

plakat konkurs Srebrny Laur

 Do pobrania:

Ikona pdfRegulamin konkursu, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [1.21 MB]

Ikona pdfFormularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [1.19 MB]

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 187

Powrót