Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Akcja „Świąteczna Kartka” w UM Żarów

Burmistrz Leszek Michalak oraz Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora wraz ze współpracownikami włączyli się w akcję „Świąteczna Kartka”, którą zorganizowała radna Rady Miejskiej Zuzanna Urbanik.

Świąteczne kartki przygotowane w Urzędzie Miejskim w Żarowie zostaną przekazane medykom, osobom samotnym i potrzebującym.

– To kolejna Wielkanoc w czasie szalejącej pandemii, dlatego cieszymy się, że mogliśmy się podzielić dobrym słowem. W ten sposób chcemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, którzy niosą pomoc każdemu w tych trudnych czasach. Kartki ze świątecznymi życzeniami trafią do lekarzy i personelu medycznego oraz osób samotnych i potrzebujących – mówią burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

kaetka świąteczna

Zachęcamy również mieszkańców do udziału w tej świątecznej akcji. Do czwartku, 31 marca kartki można zostawiać w sklepie Bonus Ewy Góźdź przy ul. Armii Krajowej 47 w Żarowie, Saloniku Prasowym w Polomarkecie Bartosz Żurek przy ul. Łokietka 17a-17b w Żarowie oraz sklepie Wierzbianka przy ul. Świdnickiej w Wierzbnej.

Magdalena Pawlik

 

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 95

Powrót