Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Witamy nowego mieszkańca gminy Żarów

Pierwszy pakiet powitalny trafił już do najmłodszego mieszkańca gminy Żarów. Otrzymał go Kacper Dąbrowski mieszkaniec Kalna, który przyszedł na świat 19 marca 2021r.

W dniu narodzin ważył 4 kg i mierzył 56 cm. Burmistrz Leszek Michalak wręczył pakiet „Paka dla Niemowlaka” szczęśliwej mamie, składając najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia.

Wręczenie pakietu

- Narodziny dziecka to przełomowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Z wielką radością pragnę złożyć na Pani ręce najserdeczniejsze gratulacje. Życzę, aby pociecha rozwijała się w zdrowiu i pełni szczęścia, a także wiele optymizmu i siły, które pomogą spełnić się w tej najważniejszej rodzicielskiej roli – życzył mamie Kacpra burmistrz Leszek Michalak.

Zawartość powitalnego pakietu „Paka dla Niemowlaka” została tak dobrana, aby upominki były przydatne rodzicom w pierwszych tygodniach życia dzieci. Znajdują się w niej poduszka, ręcznik, śliniaczek, maskotka oraz list gratulacyjny. Wszystko opisane hasłem „Mieszkam w Gminie Żarów”.

Kacper Dąbrowski

Przypominamy, że warunkiem otrzymania zestawu upominkowego jest zameldowanie nowo narodzonego dziecka na pobyt stały na terenie gminy Żarów i zameldowanie na pobyt stały przynajmniej jednego z rodziców bądź opiekunów prawnych w okresie co najmniej 3 miesięcy przed narodzeniem dziecka. Regulamin akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka” oraz wniosek i oświadczenie do pobrania ze strony internetowe: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html Szczegółowych informacji udziela Referat Organizacyjny pod numerem tel. 74 30 67 329 i 74 30 67 340. Rodzice zainteresowani otrzymaniem pakietu powitalnego muszą złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim w Żarowie osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów. Możliwe jest również złożenie wniosku elektronicznie poprzez ePUAP.

Magdalena PawlikAutor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 145

Powrót