Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Przedszkolaki powitały wiosnę

Dziś pierwszy dzień wiosny. Tradycyjnie przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie przeszły ulicami miasta w barwnym korowodzie, aby pożegnać zimę i przywitać wiosnę.

Kolorowy tłum złożony z maluchów z kwiatami i marzannami w rękach wzbudzał uśmiech niemal wszystkich przechodniów. Dzieci przygotowały także wiosenne wierszyki i przyśpiewki.

Czekaliśmy na tę chwilę z niecierpliwością, wreszcie nadeszła. I choć może na razie nie widać jej jeszcze w przyrodzie, nasze przedszkolaki wiedzą, że wiosna jest już z nami. Każdego roku tak właśnie witamy pierwszy dzień wiosny. Udział w korowodzie ulicami naszego miasta to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły już same przygotowania do pochodu. Dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały również swoim rodzicom w wykonaniu kukły Marzanny. Mamy nadzieję, że wiosna nas słyszała i w najbliższych miesiącach podaruje nam dużo słońca – mówiła Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Magdalena Pawlik


Licencja Creative Commons

Tekst, film i zdjęcia publikowane na stronie gminy Żarów i Urzędu Miejskiego w Żarowie
są dostępne na licencji Creative Commons (CC BY-NC-ND 4.0)
Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe
.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 292

Powrót