Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Przedszkolaki uczciły Święto Optymizmu

W ramach Ogólnopolskiego Święta Optymizmu przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola w Żarowie w poniedziałek, 3 czerwca przeszły w kolorowym korowodzie ulicami miasta.

Grupy roześmianych i wesołych maluchów nie sposób nie było zauważyć. Korzystając z okazji dzieci rozdawały napotkanym mieszkańcom kolorowe własnoręcznie wykonane kwiatki, a na każdej z nich optymistyczne sentencje. Dzieci z wizytą przybyły także do burmistrza Leszka Michalaka oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie, przekazując na ręce włodarza Klucz Optymizmu.

Wszystkim dzieciom dziękuję za tak wspaniały prezent. Życzę Wam drogie przedszkolaki, aby optymizm zawsze towarzyszył Wam w codziennych zajęciach – dziękował przedszkolakom burmistrz Leszek Michalak. W podziękowaniu za Klucz Optymizmu burmistrz obdarował dzieci słodkościami.

Święto Optymizmu na stałe wpisało się już w kalendarz imprez organizowanych przez Bajkowe Przedszkole w Żarowie.

Nasze przedszkole jest optymistyczne, dlatego uczymy dzieci, że optymizm to nie tylko bycie wesołym, ale również pomaganie drugiemu człowiekowi. Uczymy, żeby się uśmiechały do siebie nawzajem, szanowały i były wobec siebie życzliwe. To cechy, które nauczą ich w życiu być wrażliwym na potrzeby innych ludzi – mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Magdalena Pawlik

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 226

Powrót