Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Sześciolatki pożegnały przedszkole

Dla sześciolatków z Bajkowego Przedszkola w Żarowie to był wyjątkowy dzień. W piątek, 14 czerwca odbyła się uroczysta akademia pożegnania absolwentów żarowskiej placówki.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu przedszkolaków. Były też tańce, wierszyki, które dzieci zaprezentowały przed rodzicami, dziadkami, nauczycielami, wychowawcami oraz zaproszonymi gośćmi. Życzenia maluchom składali burmistrz Leszek Michalak oraz Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

– Pierwszy etap Waszej edukacji dobiegł końca. Przed Wami jeszcze wiele wspaniałych chwil w nowym miejscu, które zastąpi Wam przedszkole. Tym miejscem będzie szkoła, do której po wakacjach będziecie uczęszczali. Jesteście wspaniałymi dziećmi i dzisiejszym występem pokazaliście, że nikomu z Was nie brakuje zapału do dalszej pracy nad sobą. Życzę wszystkim, aby szkoła cieszyła Was w taki sam sposób, jak przedszkole – mówiła dyrektor przedszkola Elżbieta Wierzyk.

Na pożegnanie dzieci wręczyły swoim przedszkolnych opiekunom, dyrektor przedszkola wiązanki kwiatów, a najbardziej aktywni rodzice otrzymali certyfikaty „Przyjaciel Bajkowego Przedszkola w Żarowie” oraz pisemne podziękowania.

Magdalena Pawlik

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 240

Powrót