Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Nauczyciele emeryci świętowali

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli, dlatego jak co roku, świętowali także emerytowani nauczyciele z sekcji żarowskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Życzenia i podziękowania we wtorek, 15 października na ręce prezes oddziału ZNP w Żarowie Krystyny Domańskiej złożyli burmistrz Leszek Michalak oraz Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

– Nauczycielem jest się do końca życia. A dziś dziękujemy Wam za trud, serce i uśmiech. Cieszymy się, że chętnie spotykacie się w tak licznym gronie każdego roku i wciąż aktywnie uczestniczycie w życiu społecznym naszej gminy. Jesteście przykładem dla młodego pokolenia, jak korzystać ze zdobytej wiedzy oraz umiejętności – dziękowali nauczycielom emerytom burmistrz Leszek Michalak i dyrektor SP Żarów Helena Słowik.

Po życzeniach przyszedł czas na lampkę szampana i gromkie „Sto lat”. Burmistrz Leszek Michalak oraz Krystyna Chodur ze Związku Nauczycielstwa Polskiego oddział w Żarowie wręczyli również upominki nauczycielom, którzy w tym roku obchodzą okrągłą rocznicę swoich urodzin.

Magdalena Pawlik

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 583

Powrót