Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP Imbramowice

Dziś w Szkole Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych rozpoczynających swoją edukację szkolną.

Pasowanie poprzedzone było występem artystycznym, zaprezentowanym przez najmłodszych.

Pierwszaki, choć w pełni przejęci tą ważną dla nich chwilą, wystąpili przed całą społecznością szkolną. Były wierszyki, piosenki i oczywiście wielkie oklaski. Po uroczyście złożonym ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Krystyna Waliszak.

– Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Gratulujemy pierwszakom, życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole, samych piątek i szóstek oraz wzorowego zachowania na pierwszym świadectwie. Rodzicom zaś życzymy satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i wzruszeń podczas pobytu ich pociech w murach naszej szkoły – gratulowała pierwszoklasistom Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Na pamiątkę tej uroczystości pierwszaki otrzymały wiele prezentów, w tym dyplomy oraz legitymacje szkolne. Były także prezenty i życzenia od Rady Rodziców oraz zaproszonych gości.

– Wierzymy, że będziecie rzetelnie pracować, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, a lata spędzone w tych murach będą dla was wypełnione radością. Przyszłość jest w waszych rękach, życzymy samych sukcesów i wytrwałości. Gratulujemy wspaniałego występu artystycznego. I oby każdy dzień spędzony w szkole był ciekawy i owocny – życzyli pierwszakom burmistrz Leszek Michalak oraz Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej, obdarowując dzieci upominkami.

Gratulujemy pierwszoklasistom przyjęcia do społeczności szkolnej. Życzymy najmłodszym uczniom powodzenia na nowej drodze edukacji.

Magdalena Pawlik

 

 

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 1200

Powrót