Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Gminne zawody pływackie

Na krytej pływalni rywalizowali uczniowie Szkół Podstawowych z terenu gminy Żarów.

Dla najlepszych zawodników organizatorzy ULKS Piast 2008 Żarów oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotowali medale oraz pamiątkowe medale. W zawodach wystartował blisko 100 uczniów.

Medale młodym pływakom wręczali Helena Słowik dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie i wicedyrektor Adam Ciupiński oraz Tomasz Pietrzyk Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu i wicedyrektor Anna Suchodolska.

WYNIKI ZAWODÓW:
Dziewczęta
Rocznik 2011-2012, 25 m – styl dowolny
1. Lilianna Sondej – SP Zastruże – 31,29
2. Anna Chodyniecka – SP Żarów – 31,41
3. Martyna Plicner – SP Żarów – 32,04
4. Maja Dawlewicz – SP Żarów – 33,05
5. Alicja Karolczak – SP Żarów – 33,98
6. Lena Momot – SP Żarów – 34,46
7. Kaja Duszyńska – SP Żarów – 34,88
8. Lena Wasik – SP Żarów – 37,98
9. Kalina Janicka – SP Żarów – 42,31
10. Anna Burdzińska – SP Żarów – 42,66
11. Anastazja Stuuzih SP Zastruże – 44,10
12. Hanna Bujak – SP Żarów – 48,81
13. Apolonia Stuuzik – SP Zastruże – 50,96
14. Bianka Mikołajek – SP Mrowiny 1,14,48

Rocznik 2010, 25 m – styl dowolny
1. Natalia Haraszczuk – SP Żarów – 25,70
2. Paula Kluzek – SP Zastruże – 31,22
3. Kinga Wąs – SP Mrowiny – 31,24
4. Cecylia Kaczmarek – SP Żarów – 31,50
5. Emilia Wójcik - SP Mrowiny – 45,32
6. Zuzanna Policht – SP Mrowiny – 50,07
7. Nikola Lesiak – SP Zasruże – 57,35
8. Małgorzata Adamek – SP Żarów – 1,26,56

Rocznik 2009, 50 m – styl dowolny
1. Nikola Przybylska – SP Żarów – 48,77
2. Natalia Okarma – SP Żarów – 59,44
3. Nadia Godlewska – SP Żarów – 1,06,28
4. Blanka Drąg – SP Żarów – 1,07,41
5. Natalia Momot – SP Żarów – 1,17,36
6. Sabina Kuper – SP Żarów – 1,21,03
7. Paulina Borowiec – SP Żarów – 1,33,16

Rocznik 2007-2008, 50 m – styl dowolny
1. Kinga Reruch – SP Żarów – 49,43
2. Maria Suchodolska – SP Żarów – 49,70
3. Zofia Marczyńska – SP Żarów – 50,55
4. Zofia Podolak – SP Żarów – 50,98
5. Oliwia Hening – SP Zastruże – 51,87
6. Emilia Szydłowska – SP Żarów – 52,20
7. Julia Śliwa – SP Żarów – 54,15
8. Kinga Mierlak – SP Żarów – 55,98
9. Zuzanna Kamińska – SP Żarów – 56,76
10. Maja Kołodko – SP Żarów – 57,43
11. Kamila Kądziołka – SP Żarów – 57,79
12. Wiktoria Mann – SP Żarów – 58,26
13. Zuzanna Stężycka – SP Żarów – 58,37
14. Angelika Kołodziejczyk – SP Żarów – 1,12,44
15. Lena Błaszczyk – SP Żarów – 1,12,75
16. Weronika Prosianiuk – SP Żarów – 1,30,16

Rocznik 2005-2006, 50 m – styl dowolny
1. Róża Kulpińska – SP Zastruże – 53,91

Chłopcy
Rocznik 2011-2012, 25 m – styl dowolny
1. Kajetan Kalina – SP Żarów – 29,81
2. Jan Rudnik – SP Żarów – 32,00
3. Jan Bednarski – SP Żarów – 32,09
4. Piotr Odon – SP Zastruże – 33,92
5. Samuel Daniel – SP Mrowiny – 35,44
6. Alexander Borowski – SP Mrowiny – 36,08
7. Adam Kądziołka – SP Żarów – 37,49
8. Piotr Skrzypiec – SP Żarów – 39,58
9. Michał Kukla – SP Żarów – 40,81
10. Filip Borowiec – SP Zastruże – 42,66
11. Marcel Andrzejak – SP Zastruże – 45,69
12. Jan Suchodolski – SP Żarów – 56,30
13. Ignacy Derek-Czekaj – SP Żarów – 56,73

Rocznik 2010, 25 m – styl dowolny
1. Patryk Wilczyński – SP Zastruże – 23,87
2. Szymon Krajewski – SP Zastruże – 29,67
3. Bartosz Sęga – SP Żarów – 30,26
4. Oliwier Wygodzki – SP Żarów – 30,83
5. Marcel Diduszko – SP Żarów – 32,18
6. Borys Król – SP Żarów – 36,29
7. Bartosz Policht – SP Żarów – 39,69
8. Marcel Osiecki – SP Żarów – 42,22
9. Piotr Wysowski – SP Żarów – 46,69

Rocznik 2009, 50 m – styl dowolny
1. Yanko Matueya – SP Żarów – 59,75
2. Zbigniew Kaczmarek – SP Żarów – 1,02.49
3. Dawid Kozłowski – SP Żarów – 1,05,88
4. Dorian Dola – SP Żarów – 1,16,54

Rocznik 2007-2008, 50 m – styl dowolny
1. Bartosz Sułek – SP Żarów – 45,93
2. Szymon Kulpiński – SP Zastruże – 47,92
3. Łukasz Górski – SP Zastruże – 50,34

Rocznik 2007-2008, 50 m – styl dowolny
1. Bartosz Sułek – SP Żarów – 45,93
2. Szymon Kulpiński – SP Zastruże – 47,92
3. Łukasz Górski – SP Zastruże – 50,34
4. Maciej Morawski – SP Żarów – 51,93
5. Dawid Haraszczuk – SP Żarów – 52,14
6. Igor Kamiecki – SP Żarów – 57,24
7. Błażej Zięba – SP Imbramowice – 1,03,75
8. Dominik Duszyński – SP Żarów – 1,05,76
9. Jakub Kijowski – SP Żarów – 1,05,96
10. Wiktor Jarkowski – SP Żarów – 1,12,12
11. Kacper Walkarz – SP Zasrtruże – 1,21,74
12. Mateusz Skolimowski – SP Zastruże – 1,22,54
13. Jan Zywer – SP Żarów – 1,25,85
14. Miłosz Szykowny – SP Żarów – 1,37,96
15. Jakub Stankowski – SP Żarów – 1,41,23

Rocznik 2005-2006, 50 m styl dowolny
1. Marek Dobrowolski – SP Imbramowice – 41,92
2. Oskar Lesiak – SP Zastruże – 47,73
3. Mateusz Jurkowski – SP Zastruże – 49,81
4. Wojciech Maślerz – SP Mrowiny – 50,29
5. Władysław Ścigajło – SP Zastruże – 51,07
6. Igor Harashenenko – SP Żarów – 51,26
7. Maciej Kaczmarczyk – SP Zastruże – 52,07
8. Adrian Choiński – SP Zastruże – 52,20
9. Wiktor Łuczak – SP Żarów – 52,94
10. Ryszard Marczak – SP Zastruże – 55,00

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 475

Powrót