Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Zabawa karnawałowa w Mrowinach

Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach była organizatorem zabawy karnawałowej, która odbyła się w sobotę, 1 lutego na świetlicy wiejskiej w Mrowinach.

– Do tańca przygrywał DJ Andrzej Mision, a uczestnicy zabawy zaprezentowali się w pięknych strojach karnawałowych. Na stołach królowały wiejskie smakołyki, organizatorzy przygotowali także konkursy z zaskakującymi nagrodami. Mimo zróżnicowania wiekowego gości, parkiet pozostawał pełny do wczesnych godzin porannych, nie łatwo było siedzieć przy tak świetnej muzyce. Goście opuszczali salę z lekkim niedosytem i z nadzieją, że wkrótce będą mogli znów spotkać się w tym samym miejscu i tym samym gronie – mówi Małgorzata Wojtusiak ze Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mrowinach Barbara Nowak wraz z nauczycielami składają serdeczne podziękowania rodzicom, którzy upiekli ciasta, gospodyniom z Koła Gospodyń w Łażanach – Małgorzacie Tasarz, Ewie Policht, Marii Rzeczyckiej, Panu Andrzejowi Misionowi, najlepszemu DJ-a na świecie, paniom Karolinie Policht, Angieszce Mikołajek, Aleksandrze Jernutowskiej, Teresie Okarma, Wiolettcie Roubo, Aleksandrze Tobiasz, Państwu Marcie i Andrzejowi Mision oraz Magdalenie i Krzysztofowi Mision, a także pani Marcie Daniłowicz za pomoc w zorganizowaniu zabawy.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 423

Powrót