Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości - Kultura i oświata

Zdjęcie Artykułu

Dzień Kobiet na żarowskim UTW

Tradycyjnie, jak każdego roku, panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku świętowały Dzień Kobiet. W piątek, 6 marca słuchacze UTW spotkali się, aby świętować to wyjątkowe święto.

Były wspólne rozmowy, występ artystyczny, wybory miss Uniwersytetu, upominki, kwiaty oraz życzenia. Zgromadzonych gości powitała prezes UTW w Żarowie Krystyna Markiewicz.

- Cieszę się, że dziś możemy spotkać się w tak dużym gronie i wspólnie świętować Dzień Kobiet. Wszystkim paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i uśmiechu na każdy dzień. Niech się spełniają nasze wszystkie marzenia – życzyła Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie.

Wszystkim paniom życzenia składali także burmistrz Leszek Michalak oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk. Z okazji Dnia Kobiet seniorki otrzymały także kwiaty i słodkie upominki.

- Drogie Słuchaczki. Bądźcie dumne z tego, że jesteście Kobietami - bo jak mówi Anna Dymna: "kobiety są silne i mądre, kobiety są miłością". Samych przyjemności w dniu Waszego święta! Niech czas spędzony na Uniwersytecie Trzeciego Wieku upływa w miłej atmosferze i pozwala rozwijać Wasze pasje – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Na wysokości zadania stanęli również panowie z UTW, każda pani poczuła się doceniona i wyróżniona. Na ręce kobiet panowie złożyli czekoladę oraz własnoręcznie zrobione kwiatki. Zorganizowano także wybory miss Uniwersytetu. Nie zabrakło także upominków dla wszystkich Panów z okazji Dnia Mężczyzny.

Na scenie, dla wszystkich Pań przygrywał Ryszard Fidler z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie wraz z muzykami.

Magdalena Pawlik

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 541

Powrót