Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Praca w Żarowie

Zdjęcie Artykułu

Oferta pracy: Pracownik działu Logistyki

Opublikowano: 07-11-2019
IL Ryung Co., LTD poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik działu Logistyki

Jesteśmy częścią dużego koreańskiego koncernu IL Ryung Co., LTD. Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu na świecie; w zakładzie znajdującym się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie produkujemy elementy układu kierowniczego. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik działu Logistyki

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień
  • pakowanie produktu gotowego
  • przygotowanie komponentów do produkcji
  • przygotowanie opakowań do produkcji i pakowania
  • dbałość o porządek w strefach działu logistyki

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w miłej atmosferze
  • umowa o pracę
  • system benefitów

CV można przesyłać na adres mailowy rekrutacja.ilp@gmail.com  lub składać w siedzibie firmy przy ulicy Strefowej 4 w Żarowie.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 106