Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sprawy wsi

Zdjęcie Artykułu

Konkurs dla KGW o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Jesteś członkinią działającego KGW, które zarejestrowało się w ARiMR? Zgłoś je do Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Konkurs z inicjatywy Agaty Kornhauser-Dudy zorganizowała Kancelaria Prezydenta RP.

Konkurs składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego i ogólnopolskiego, a w jego ramach wyłonione zostaną najlepsze w Polsce Koła Gospodyń Wiejskich, których działalność przyczynia się do budowania lokalnych więzi wspólnotowych oraz rozwoju tożsamości regionalnej.

Aby zgłosić się do uczestnictwa, należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, przygotować krótki materiał audiowizualny na temat Koła, a następnie przesłać wszystko pocztą elektroniczną na adres: konkurs.KGW@prezydent.pl wraz z potwierdzeniem wpisu Koła do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich. Termin nadsyłania zgłoszeń został ustalony do 18 kwietnia 2021r.

Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody rzeczowe i pieniężne.

konkurs KGW

Zwyciężczynie otrzymają nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio:

  • 5 tys. złotych za I miejsce,

  • 3 tys. złotych za II miejsce,

  • 2 tys. złotych za III miejsce.

Ponadto KGW, które zajmie pierwsze miejsce, będzie miało zaszczyt gościć w swoich progach Agatę Kornhauser-Dudę, małżonkę prezydenta RP. Ogłoszenie zwycięzców konkursu oraz wręczenie nagród zaplanowano na wrzesień br. podczas Dożynek Prezydenckich w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez adres e-mail: konkurs.KGW@prezydent.pl lub numer telefonu: 22 695 11 99.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz wszystkie informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej: https://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/konkurskgw/

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 203

Powrót