Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Zmiana organizacji ruchu

Zdjęcie Artykułu

Wakacyjny rozkład jazdy autobusów

Przypominamy mieszkańcom, że na czas wakacji, od 24 czerwca do 31 sierpnia zmienia się rozkład jazdy autobusów. Wszystkie kursy, które obowiązywały w dni nauki szkolnej nie będą realizowane.

Pozostałe kursy będą odbywać się zgodnie z godzinami podanymi w rozkładach rozwieszonych na przystankach autobusowych.

Dodatkowo, dzięki podpisanej przez Burmistrza Miasta Żarów umowy z przewoźnikiem, przez okres wakacji uruchomione zostaną dodatkowe kursy na odcinku: Żarów – Kruków – Zastruże – Pyszczyn – Mielęcin – Łażany – Żarów. Kursy te będą obowiązywały w dni powszednie, od poniedziałku do piątku i ułatwią mieszkańcom pobliskich wsi dotarcie do Żarowa. Będzie to duże ułatwienie, zwłaszcza, gdy przez okres wakacji nie będą kursować autobusy obowiązujące w dni nauki szkolnej. Kursy zostaną dofinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

Linia komunikacyjna nr 2
Żarów ul. Dworcowa – Kruków – Zastruże – Pyszczyn – Mielęcin – Łażany – Żarów

Żarów ul. Dworcowa 10:20 14:25
Mrowiny 10:23 14:28
Tarnawa 10:26 14:31
Marcinowiczki 10:28 14:33
Pyszczyn 10:31 14:36
Zastruże 10:33 14:38
Kruków 10:36 14:41
Mielęcin 10:40 14:45
Łażany 10:43 14:48
Żarów ul. Dworcowa 10:50 14:53
Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 373

Powrót