Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Liga Sportowa JAKO on-line

Opublikowano: 21-04-2020
Trwa Liga Sportowa JAKO on-line. W każdy wtorek za pomocą profilu Facebook Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie można wziąć udział w rozgrywkach wiedzy sportowej.

Liga skierowana jest do wszystkich uczestników, a nagrodami będą m.in. wysokiej klasy sprzęt sportowy ufundowany przez firmę JAKO, talony do korzystania z obiektów sportowych GCKiS w Żarowie, darmowe wejściówki na żarowski basen oraz Kreatywne urodziny dla dzieci w GCKiS. Zabawa potrwa do 2 czerwca.

LIGA SPORTOWA JAKO on-line jest szalenie prosta. W każdy wtorek o godz. 15:00 wrzucamy post z trzema pytaniami. Pierwsze dziesięć osób, które w komentarzach odpowiedzą prawidłowo, otrzymuje punkty w kolejności: 1. osoba 10 pkt., 2. osoba 9 pkt., 3 osoba 8 pkt. … 10 osoba 1 pkt. Na odpowiedzi czekamy do środy do godz. 23:59. Suma punktów decyduje o klasyfikacji końcowej.

Pozostań w domu dbając o zdrowie swoje oraz innych. Dołącz do nas i zgarnij atrakcyjne nagrody. Na sportową rywalizację w sieci zaprasza organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz sponsor główny JAKO Polska.

Krzysztof Dutkiewicz
Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 189

Powrót