Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Sukces Redy i Czyżewskiego na starcie Walimskiego Lata

Opublikowano: 01-09-2020
Na pierwszą pozycję w klasyfikacji rocznej pucharu awansowali Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski zawodnicy reprezentujący gminę Żarów.

Na starcie Rajdowego Pucharu Sudetów Walimskie Lato zawodnicy mieli do pokonania 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 26 kilometrów.

– Żarowska załoga w składzie Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski z numerem 71 pojawiła się na starcie Walimskiego Lata w minioną niedzielę, 30 sierpnia, rywalizując w klasie pierwszej. Na trasie panowały trudne warunki, padał deszcz, zapadała mgła. Dlatego cała trasa wymagała od nas dużej koncentracji. Założeniem była spokojna jazda bez zbędnego ryzyka i oczywiście walka o jak najwyższe lokaty. Po dwóch pętlach (czterech odcinkach) uplasowaliśmy się na drugiej pozycji i założeniem było utrzymanie tego miejsca. Ostatnie dwie próby zakończyliśmy z pierwszymi czasami (po problemach liderów) i wygraliśmy klasę, tym samym awansując na pierwszą pozycję w klasyfikacji rocznej pucharu. Do końca sezonu jeszcze dwie rundy, więc mamy o co walczyć. Składamy podziękowania za wsparcie naszym sponsorom: Gmina Żarów, Auto Shop, Euro Car Mariusz Nowak, Auto Zywer, Strefa Okazji, Daicel oraz Geospace – mówi Grzegorz Reda z Żarowa.

Magdalena Pawlik

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 186

Powrót