Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

VIII Memoriał Szachowy zakończony

Opublikowano: 05-10-2020
W dniach 3-4 października w Żarowie rozegrany został VIII Memoriał Szachowy upamiętniający tragicznie zmarłych żarowskich szachistów Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego.

W tym roku Memoriał Szachowy został zorganizowany w ograniczonej formule, z udziałem tylko najmłodszych szachistów i przy minimalnej frekwencji.

W grupie A (zawodnicy z rankingiem 1600) zwyciężył zawodnik Gońca Żarów Artur Ratkowski wyprzedzając Roksanę Zapolską (Hetman Wałbrzych) i kolejnego zawodnika Gońca Janka Moleckiego.

W grupie B (zawodnicy z rankingiem 1400) całe podium dla zawodników Gońca: 1 – Anna-Maria Michalska, 2 – Jan Bednarski i 3 – Gabriella Gołębczyk.

W grupie C (zawodnicy z rankingiem 1250) 1 miejsce zajęła zawodniczka Gońca Żarów Angelika Kołodziejczyk wygrywając z kompletem punktów i wyprzedzając Julię Siljanczuk (Hetman Wałbrzych) i Aleksandrę Wiśniewską (Strzegom).

W grupie D (zawodnicy z V kategorią i bez kategorii) zwyciężył Jakub Jedyńczuk (Strzegom), na 2 miejscu uplasował się Szymon Gawroński z Żarowa i na 3 miejscu Patryk Miciuk (Strzegom).

Z zawodników Gońca Żarów kategorie szachowe zdobyli: II kategoria – Angelika Kołodziejczyk, Anna-Maria Michalska i Artur Ratkowski, III kategoria – Jan Bednarski i IV kategoria – Szymon Gawroński.

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 245

Powrót