Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Wspieramy sportowe talenty

Opublikowano: 26-03-2021
Ambitna, zdolna, pełna pasji i samozaparcia. W grudniu 2020r. otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Judoków. To wielkie osiągnięcie naszej mieszkanki.

Nikola Kamińska mieszkanka Mrowin za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy otrzymała podziękowania od burmistrza Leszka Michalaka oraz zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

– Cieszymy się, że mieszkańcy naszej gminy osiągają sportowe sukcesy i zdobywają wysokie lokaty na szczeblu regionalnym i krajowym. Dla nas, naszych mieszkańców to wielka duma, że reprezentują gminę Żarów podczas różnych zawodów sportowych. Gratulujemy młodej zawodniczce judo i wierzymy, że Nikola zaskoczy nas jeszcze nie raz i zdobędzie najwyższe trofeum w tej dyscyplinie sportowej – gratulowali burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Nikola na co dzień trenuje w barwach klubu AKS Strzegom. Ostatnio zajęła II miejsce na Mistrzostwach Dolnego Śląska w Judo, które odbyły się 20 lutego w Łagiewnikach. Pokazała na matach wielką klasę, co pozwoliło jej sięgnąć po srebrny medal.

Gratulujemy młodej zawodniczce i życzymy dalszych sukcesów na matach Polski i Europy. Mamy nadzieję, że nowy strój przyniesie Nikoli wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach sportowych.

Magdalena Pawlik

 

 

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 168

Powrót