Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Nowe stojaki na rowery w mieście

Opublikowano: 31-03-2021
Dobra wiadomość dla rowerzystów. Właściciele jednośladów mogą zostawiać swoje rowery na nowych stylowych stojakach rowerowych, które zamontowane zostały na terenie naszego miasta.

Stojaki zostały zainstalowane w trzech różnych lokalizacjach, przy budynku Urzędu Miejskiego w Żarowie, Targowisku Miejskim oraz boisku sportowym na ul. Piastowskiej 10.

Wykonawcą nowych stojaków na rowery jest Pan Sebastian Jarosz, który jest także autorem ekologicznych serc na nakrętki. Stojaki, które są do dyspozycji rowerzystów zostały zainstalowane w dwóch różnych wersjach, damskiej i męskiej.

Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i promocja jazdy rowerem jako alternatywnego środka transportu

Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. To bezemisyjny, zdrowy i z roku na rok coraz modniejszy środek transportu. To nadzieja na czystą, bezsmogową przyszłość naszych małych ojczyzn.

Zachęcamy mieszkańców do aktywnego wypoczynku na rowerze, bo w ten sposób dbamy nie tylko o siebie, ale również środowisko.

Magdalena Pawlik

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 108

Powrót