Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Electrolux Cup

Opublikowano: 30-01-2019
Do zakończenia rundy zasadniczej Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup pozostały zaledwie dwie kolejki. Wśród pierwszoligowców szansę na triumf w całych rozgrywkach posiada każda drużyna. Wszystko za sprawą nieoczywistych wyników oraz wielkich emocji w Electrolux Cup!

Ostatnia drużyna I Ligi Darbor Bolesławice do lidera Wektor Świdnica traci zaledwie trzy punkty! Oprócz wymienionej dwójki szansę na zdobycie mistrzowskiej korony mają: Cannabis, KKZ Zaskoczeni Żarów, Auto-Shop Żarów, Perlaże Rakserwis. Zgoła odmiennie wygląda sytuacja wśród drugoligowców. Electrolux Żarów jako jedyna drużyna zdołała zachować komplet punktów. Wszystko wskazuje, iż największym konkurentem do zdobycia mistrzowskiej korony będą Detonatorzy, którzy na dwie kolejki przed zakończeniem rundy tracą pięć punktów do lidera. Ostatniego słowa nie powiedzieli jeszcze piłkarze Wierzbianki Wierzbnej.

Przypomnijmy, iż po zakończeniu rundy zasadniczej odbędzie się dodatkowa kolejka, która zadecyduje o triumfie w całych rozgrywkach Electrolux Cup. W finałowej batalii drużyny, które zakończyły zmagania na pierwszej i drugiej pozycji, zagrają mecz o 1. miejsce. Trzecie i czwarte miejsca rundy zasadniczej zobaczymy w konfrontacji o brązowy medal rozgrywek. Drużyna walcząca o 5. lokatę w I lidze utrzyma się w rozgrywkach, natomiast przegrany spada do ligi niższego szczebla. Zwycięzca II Ligi w nowym sezonie zasili szeregi pierwszoligowców. Wszystkie spotkania odbywają się w każdą sobotę w hali sportowej GCKiS w Żarowie. Pierwszy gwizdek o godz. 15:20. Wstęp wolny. Organizatorem sportowego wydarzenia jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Krzysztof Dutkiewicz

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 280

Powrót