Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Wędkowali na Bystrzycy

Opublikowano: 30-04-2019
Pasjonaci wędkarstwa muchowego i spinningiści rywalizowali o tytuł mistrza koła PZW Żarów. Stawką był awans do mistrzostw okręgu wałbrzyskiego.

Na rzece Bystrzyca panowała kapryśna pogoda. Używając różnych przynęt, woblerów, błystek obrotowych, wahadłowych i szeregu przynęt miękkich zawodnicy starali się osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Po pięciogodzinnej rywalizacji z tytułu mistrza koła cieszył się Mikołaj Moryl, który będzie reprezentował żarowskich wędkarzy w okręgowych eliminacjach regionu wałbrzyskiego. Na pozostałych miejscach na podium znaleźli się Marek Bogusz oraz Kacper Moryl.

Mistrzostwa regionu wałbrzyskiego odbędą się w połowie czerwca w Białej Lądeckiej. Zawody te są jednocześnie eliminacjami Mistrzostw Polski. Żarowskie koło PZW w tej rywalizacji reprezentować będzie również drużyna. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa na mistrzostwa koła PZW Żarów w konkurencji spławikowej. Zawody odbędą się 12 maja na stawie w Imbramowicach. Zapisy na miejscu, przed sportowym wydarzeniem.

Krzysztof Dutkiewicz

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 529

Powrót