Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

IV Żarowskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji

Opublikowano: 05-06-2019
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają właścicieli pojazdów zabytkowych, kolekcjonerskich, unikalnych, specjalnych, sportowych, tuningowych i militarnych do udziału oraz zaprezentowania swojej perełki motoryzacyjnej podczas IV Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie drogą mailową na adres: izbazarow@wp.pl (prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość oraz podstawowe informacje dotyczące pojazdu). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 5 lipca 2019 r. Impreza ma charakter zamknięty, dlatego udział w niej mogą wziąć wyłącznie pojazdy zgłoszone w wyznaczonym terminie i potwierdzeniu uczestnictwa otrzymanym z naszej strony. Impreza odbędzie się w niedzielę 7 lipca 2019r. na Targowisku Miejskim i przyległym parkingu w Żarowie przy ul. Dworcowej, w godzinach 14:00 - 20:00.

Regulamin IV Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji dostępny na stronie internetowej Żarowskiej Izby Historycznej www.izba.centrum.zarow.pl

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 140

Powrót