Dzisiaj jest: r. , imieniny:

Akceptuje Regulamin Newslettera

Wiadomości: Sport, turystyka, wypoczynek

Zdjęcie Artykułu

Noworoczne spotkanie piłkarzy

Opublikowano: 08-01-2020
Tradycyjnie sportowcy aktywnie powitali Nowy Rok, biorąc udział w noworocznym meczu piłkarskim.

Spotkanie dla wszystkich piłkarzy, działaczy i sympatyków piłki nożnej w środę, 1 stycznia zorganizował klub sportowy „Zjednoczeni Żarów”.

– Dziękujemy za tak liczny udział w dzisiejszym spotkaniu piłkarskim. Powitaliśmy rok na sportowo, składając sobie życzenia. Była miła atmosfera, piękna pogoda, a każdy mógł się posilić gorącą kiełbaską z grilla – mówił Norbert Gałązka wiceprezes klubu sportowego „Zjednoczeni Żarów”.

Wynik był sprawą drugorzędną. Liczyła się przede wszystkim dobra wspólna zabawa, a przy okazji również aktywność na świeżym powietrzu. Podczas spotkania sportowcy złożyli sobie także noworoczne życzenia. Wszystkim zawodnikom świąteczne życzenia składał również burmistrz Leszek Michalak.

– Nowy Rok można uczcić nie tylko szampanem, wystrzałami, ale również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców, którzy w takim dniu, po zabawach, znaleźli czas, aby zagrać na boisku mecz. Wszystkim naszym mieszkańcom życzę, aby to był dobry rok, w którym spełnią się wszystkie marzenia – składał życzenia burmistrz Leszek Michalak.

Oprac. Magdalena Pawlik

 

 

 

Autor: Gmina Żarów

Liczba wyświetleń: 607

Powrót